ERZURUM KARAÇOBAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Sınav Soru ve Cevapları Açıklandı...

29-30 Nisan 2015 tarihlerinde ülkemizde uygulanan Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavları ilçemizde  15 sınav merkezinde  52 salonda  ve 104 Personelle başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Sınavda görev alan tüm yönetici, öğretmen ve memur arkadaşlarımı kutluyorum.               Sınav güvenliğinin sağlanmasında emeği geçen Karaçoban Jandarma Komutanlığına ve Karaçoban Emniyet Müdürlüğüne şahsım ve kurumum adına TEŞEKKÜR ederim.             Saygılarımla…       Cemil Bülbül İlçe Milli Eğitim Müdürü
TEOG Sınav Soru ve Cevapları Açıklandı...


Milli eğitim Bakanlığı, ortaokul 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik düzenleyeceği Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavının soru ve cevaplarını Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden öğretmenlerin anlatımıyla videolu olarak yayımladı.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (YEĞİTEK) ile Ölçme ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü arasında yapılan işbirliğiyle, bugün gerçekleştirilen son oturumun hemen ardından, soru ve cevaplar, hem yazılı hem de ders öğretmenlerinin anlatımıyla videolu olarak EBA portalın web adresi "www.eba.gov.tr" üzerinden yayımlandı. Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi, fen ve teknoloji, T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce derslerine ait ortak sınav soru ve cevaplarının videolu anlatımı EBA’da yayımlandı.


Eğitim Bİlişim Ağı sitesine gitmek için --> http://www.eba.gov.tr/

Soru ve Cevaplar için--> http://www.eba.gov.tr/teog/ortaksinav.html

Sınav Sonuçları Sorgu Ekranı--> 

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/Oks/2014_TEOG_65wsxqw/Teog_Frm_2014.asp

Hacılar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Karaçoban/ERZURUM - 0 (442) 591 21 550 (442) 591 33 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.